Únor 2010

ZDRAVÍM

18. února 2010 v 8:13 | Sasuke Nara |  Hlášení ode mně :o)
Akamaru bohužel jsem pořád bez kompu ted jsem na kompech ve škole =(( vypadá to ,že ten počítač je uplně vyřízenej =D *proč ja do něj tolik kopal =D*jinak zdravím všechny a zatím sayo =D

Další super obrázek :D

17. února 2010 v 21:29 | Akamaru |  komixsi
jde vidět že itachimu už ty oči moc dobře neslouží :D

Super komix :D

15. února 2010 v 13:55 | Akamaru |  komixsi
hlavně pro ty co znaj death note a naruto :D
Organizace

13. února 2010 v 20:58 | Akamaru |  one piece organizace
Nejčastější nepřítel všech pirátů = mariňáci

Velká zločinecká organizace =baroqua works

Malá organizace spolupracující s mariňákama = CP9

Franky

13. února 2010 v 20:51 | Akamaru |  one piece postavy
Franky jak vydíte podle jeho nosu neni normální člověk. Je to napůl člověk a napůl cyborg. Nejdřív byl pro slamáky nepřítelem protože dost zmrzačil usoppa a ukradl jim 200 000 000 beli ze kterých měli zaplatit svoji loď kterou jim zabavili. Jelikož se ale Franky peněz rychle zbavil měly smůlu. Dlouho spolu Luffy a Franky bojovali ale potom se jim naskytl společný nepřítel CP9. Organizace spojená s mariňákama. Jelikož slamáci spolupracovali s Frankym a porazili společně CP9 vyšly nové hledací plakáty slamáků a přidali k nim i Frankyho s cenou 44 000 000 beli. Frankymu to bylo jedno protože se nechtěl k slamákům přidat. Jediný co pro ně udělal za to že jim ukradl peníze jim udělal super novou,větší,hezčí loď. Po čase přemlouvání a po dlouhé honičce po městě kde Luffy ukradl Frankymu trencle a utíkal snima po městě a nahej Franky za nim se nakonec nechal přemluvit. Je s Usoppem velký kamarád jelikož jsou to hlavní mechanici a furt spolu vymýšlejí nové zbraně. Sám Franky je jedna velká zbraň dokáže Vystřelovat jednu ruku a z druhý dokáže střílet.

Nico Robin

13. února 2010 v 20:40 | Akamaru |  one piece postavy
Nico robin se dalo by se říct vtírla k slamákům.Dřív pracovala u zločinecké organizace Baroqua Works aby si mohla splnit svuj sen. Myslela si že je pro šéfa důležitá a že ji pomůže s jejím snem, ale pak zjistila že ji měl v organizaci jenom kvůly vědomostem. Po té co slamáci rozprášily tuto organizaci tak se jim vloudila na loď a další den je přemluvila aby jí vzaly k sobě. Ze začátku ji nikdo nevěřil ale pomalu časem se stala velice oblíbenou. Měla velmi těžký dětství, protože jí zabili matku mariňáci. Jelikož snědla už jako malá ďáblovo ovoce Hana Hana dokázala potopit 6 mariňáckých lodí za sebou. Hned na ni byla vyhlášena cena 79 000 000 beli.S ovocem Hana Hana může odkudkoliv nechat vyrůst ruku nebo ruce. To je velmi dobré že to stačí na obyčejného člověka nebo mariňáka že ho obmotá rukama a zlomí mu třeba vaz.

Tony Tony Chopper

9. února 2010 v 17:23 | Akamaru |  one piece postavy
Tony Tony Chopper je lékař slamákových pirátů. Přidal se k nim až později když už byly na Grand line a hledali na jednom zasněženém ostrově pomoc pro nemocnou Nami.Snědl ďáblovo ovoce a díky němu se dokáže proměnit do lidské podoby. Ona to neni moc lidská podoba ale ve skutečnosti. Má 3 hlavní podoby. První ta na obrázku.Druhá jako obyčejného soba a třetí lidská. Dokáže se ale proměnit ještě do dalších podob. Třeba že mu narostou obrovské svaly nebo že se promění v chlupatou kouli. Nejnebezpečnější je když se promění do speciální formy ve které vypadá jako obr a nedokáže se ovládat. Chopper obdivuje skoro všechno co ostatní dělaj hlavně obdivuje Usoppa a Frankyho kterej se k nim později přidá. Jelikož vždycky bojuje v jiné podobě tak ho zachytily v tý základní (na obrázku) a dali na jeho hlavu jenom 50 beli pod jménem milovník sladkýho. Na obrázku je samozdřejmě Chopper s cukrovou vatou. Chopper je stoho velice zklamaný protože je jednim z nejsilnějších a takovouhle cenu doopravdy nečekal!!

Sanji

8. února 2010 v 21:57 | Akamaru |  one piece postavy
Sanji se stal členem slamákových pirátů jako poslední před vstupem na Grand Line...Tipické je pro něj cigáro a balení hezkejch holek...Je to kuchař a jeho snem je najít moře All Blue ve kterym by našel ryby celého světa a vyráží na Grand line v domění že ho tam najde. Je velice silný ale většinou bojuje s rukama v kapsách. Bojuje jenom nohama. Má velice silné nohy a zničí snima i kus betonu. Většinou obsluhuje s láskou Nami kvůly které by objetoval i svuj vlastní život i když ona jeho lásku neopětuje. Jeho asi největším nepřítelem je Zoro se kterym se furt hádá a furt by se snim pral. Sanji je opravdu kuchař jak má být. V boji bojuje jenom nohama a ruce nechává v kapsách protože bez nich by nemohl vařit. Jeho cena za polapení pak bude 77 000 000 beli což neni zrovna málo. Sanji většinou nosí normální černý oblek s kravatou někdy i bez ní a košily která každou chvíly vypadá jinak. Sanji vyhrál taky jednu soutěž ve vaření těsně než se dostal na Grand line.

První čtyři openingy full metal alchemist brotherhood

5. února 2010 v 21:08 | Akamaru |  FMA Opening/ending
Takže sem přidávám první 4 openingy full metal alchemsit brotherhood(po dlouhej době zase něco xD)