Leden 2010

černá kronika konohagakure 3

18. ledna 2010 v 21:07 | Akamaru
Takže na třetím dílu toho super vejmysli co začal sasuke teď jsem i trochu pracoval já tak snad se to bude líbit no :D
a nezapomeňte ohodnotit :D
Bylo letní rano a Sakura už pomalu končila s prací zbíraní papírku mněla povýšit na popelářku….Ino by jí to zaviděla pokud by teda nebyla snezena na velikonočním večírku...štastna nalada se pomalu do Konve vracela….,když najednou přijel Chouji na babetě a podal Sakuře plagát s oznamem ,že zkouška o nejlepšího popelaře začne v patek 13…Sakura se akorat otravene začla dloubat v nose ..,,a jako co ja s tím odpovědela zamyšlene koukajíc se na holuba na ruce jestli ho ma da do pusi hned nebo až potom …Jen jsem ti to sem přinesl Shizume mi to nařidila ,žeto maš nalepit po celem měste …. Sakura hupsla s holubem do pusi a jen přikývla …. Oki Chouji … A dala se do práce…. Skoro odpoledne ,když už to mněla skoro hotové ….
Když šla domů potkala hinatu v kontejneru....Co tu děláš? zeptala se sakura...
Stavím si svuj dům snů!! odpověděla hinata...Sakura jí řekla že se může zůčastnit
poleřáské soutěže...Hlavní cena 5 korun! Hinata si radostí skoro stříkla do textilu a
radovala se jako by ji jeblo v kouli. Když nastal soudný den sešlo se na smetišti plno
lidí. Hlavními soutěžícími byla Sakura,Hinata,TenTen a Sai. Všichni chlapy si vsadily na Saie a všechny ženský na Sakuru protože už byla povýšena na popelářku.Aby Shizune měla jistotu že vyhraje Sakura nebo Sai podplatila si Gaie aby sestřelil TenTen a Hinatu. Všichni soutěžící byly nervozni kdo vyhraje. Sakuře bylo blbě protože se přežrala v KFC. Závod o sbírání odpadků začal. Gai už byl na svym místě se sniperem připraven udělat svuj úkol. Gai zamířil a trefil TenTen mezi půlky. Nemusim říkat že všichni fanoušci mužského pohlaví byly natšeni. Zamířil ještě jednou ale na snipera mu sedl holub a omylem sestřelil Saie. To už fanoušci mužského pohlaví mířili ke střeše kde Gai zápasil s holubem.Gai sice vyhrál ale bylo mu to na nic rozvášnění muži ho dokopali ze střechy. Závod už skoro končil ale najednou to na Sakuru přišlo. To co v KFC sežrala to chtělo zase pryč. Sakura vzala nohy na ramena a běžela na záchod. Hinata vyhrala! Všichni byly naštvaný jak to blbě dopadlo až na Hinatu...tý z té radosti vyletěl sopl až na Shizune. A tak si Hinata šťastně šla koupit vybavení do svého domu snů.

EDIT : Akamaru zapoměl přidat odkazy na první 2 díly tak je sem přidávám já :D KLIK

Usopp

15. ledna 2010 v 18:20 | Akamaru |  one piece postavy
Usopp je další nepostradatelný člen posádky. Je to mechanik slamákových pirátů. Jediný s čim bojuje je prak který neni až tak moc silný. Většinou nebojuje a jenom utíká před nepřáteli protože má pro strach uděláno, ale když už se rozjede tak to opravdu stojí za to. Hodně často lže aby se dostal z nějakých průšvihů do kterých se dostává ale většinou mu to stejně moc nepomůže. Usopp je naprostej opak Nami...oba lžou ale Naminy lži většinou zaberou...Usoppovi když už zaberou tak pochvilce mu to někdo zkazí. Jeho pozdější nejvyší cena bude 30 000 000 beli. Nejčastěji opravuje loď když se poničí při bitvách. Jeho zásluhou získaly jejich hlavní loď Going merry když se sním setkaly a pomohly jemu a jeho bohaté kamarádce dala jim tu loď za odměnu.

chaos >.<

7. ledna 2010 v 22:48 | Sasuke Nara |  Hlášení ode mně :o)
Zdravím, ze zahrobí se ozývá Sasuke :-) jen se nudím čekam až mi uběhne megavieo a mohl dál koukat na one piece... jen jsem si uvědomil ,že mam v anime tak trochu chaos >.< co si pamatuju musím dokoukat one piece,love hina,wolf's rain,yu yu hakusho,fullmetal alchemist,fullmetal panic,bokutanstu tenshi dokuro-chan,spiral,jigoku shoujo,slayers,conana,hellsing,d.n angel (to není vše) mám v tom strašnej chaos :((( u některých nwm kde jsem to přestal koukat ... aaa šílím :D mam nervy jak něco :D >.< takže jen předem upozornuji ,že ode mě žádné články pořád nebudou :D možná od Akáče :D okey... jeste 20 minut do one piece... umřu nudou >.>

Nami

5. ledna 2010 v 19:17 | Akamaru |  one piece postavy

Nami je chytrá,hezká a mazaná. Ze začátku se nechtěla přidat k Luffymu protože nesnášela piráty. Vždycky se jen na oko přidala k nějakym pirátům a okradla je. Nami ze začátku byla jediná která neuměla pořádně bojovat jenom tak fackovat ostatní z posádky, ale později ji Usopp vytvořil speciální zbraň která ji zachránila život a od té doby ji používá i když ji ještě pořádně neumí ovládat. Namin sen byl nakreslit mapu celého světa i s ostrovama na grand line.


roronoa zoro

5. ledna 2010 v 19:05 | Akamaru |  one piece postavy
Roronoa Zoro byl známí jako lovec pirátů, ale to se změnilo potom co ho Luffy osvobodil ze spárů mariňáků. Roronoa Zoro se taky proslavil svym uměnim santoryu což je 3 mečí styl ve kterém dva meče drží v rukou a jeden si strčí do pusy mezi zuby. Je velice silný a jeho snem je stát se nejsilnějším šermýřem na světě. Jeho úhlavní nepřítel je jestřábí oko...dokonalý šermíř bojující s jednim velkým mečem. Zoro už snim jednou bojoval ale prohrál v velky těžkým zraněním. Po tom co bojoval s Luffym a zbytkem posádky proti baroqua works dostal svoji první cenu 60 000 000 beli. Nejradši jenom přes den spí nebo cvičí. Nejlepší díl byl když si chtěl vyčistit mysl tak nahej chodit po sněhu a plaval v ledový vodě, ale když přijde na souboj je to opravdu zabiják kterej se nikoho nebojí a do souboje dá všechno....většinou si ty nejsilnější útoky nechává až nakonec když je sám skoro mrtvej a nezbývá mu nic jiného.

Akamaru žádá o pomoc :(

5. ledna 2010 v 18:27 | Akamaru |  Hlášení ode mně :o)
takže potřeboval bych radu od někoho kdo ví o nějakym programu ve kterym můžu k videim dávat titulky a jeho samotného jestli snim umí a poradil by mi jak snim xD děkuju těm co mi pomůžou T.T