Leden 2008

Rin

5. ledna 2008 v 21:02 | sasuke
Rin byla ve stejnem teamu jako Uchiha Obito a Hatake Kakashi. Svou povahou byla Rin velmi podobná Sakuře . Celý jejich tým byl velmi podobný teamu7. V tomto přirovnání Kakashi představoval Sasukeho,Obito představoval Naruta a Rin prestavovala Sakuru.
(spoiler) Při misi, jejíž cílem bylo zachránit právě Rin, zemřel Obito, když zachránil Kakashimu život. Právě Rin tehdy transplantovala Kakashimu Obitovo oko se Sharinganem. Rin byla totiž lékařský ninja.
Je také pravděpodobné, že Rin je stejně jako Obito mrtvá.Kakashi totiž jednou pronesl větu, že všichni jeho přátelé jsou mrtví. Takže zřejmě i Rin.

Rock Lee

5. ledna 2008 v 20:54 | sasuke
Rock Lee (ロック・リー) je velmi temperamentní taijutsu (boj na blízko) specialista a je příkladem lidské píle.Není schopný používat Ninjutsu (ninja techniky) ani genjutsu (iluzorní techniky).Když byl studentem na Ninja akademii, tak se mu ostatní děti vysmívaly kvůli jeho neschopnosti. Proto strávil veškerý svůj čas tréninkem taijutsu. V tomto tréninku ho vede Maito Gai,neboli Gai-sensei. V týmu je ještě s Nejim a TenTen.
Díky neustálému tréninku se stal extra dobrým v taijutsu, takže mu povolili, že může absolvovat Ninja akademii. Je schopný uvnitř svého těla otevřít pět z osmi "bran chakry" (otevření všech osmi bran způsobí dočasné ale neuvěřitelné zvýšené síly, která překoná i sílu ninji na úrovni Kage, ale za cenu bojovníkova života) a vyrovnat se tak síle oponentů, kteří ovládají genjutsu a ninjutsu. Toho je Lee schopen díky jeho odhodlání a tvrdé práci. Ať Lee bojuje s kýmkoliv, tak mu prokazuje úctu (Lee je jediný z geninů který Narutovi říká "Naruto-kun"), nikdy se pokoušel protivníka ponižovat (pravý opak je jeho týmový kolega Hyuuga Neji).
Lee má na nohou téměř vždy velmi těžká závaží, aby své tělo cvičil neustále a co nejvíc ho zatěžoval. Odhození těchto závaží je jeho eso v rukávu, jeho rychlost pak drasticky stoupne a pohybuje se rychleji, než oko stíhá vidět.Gai mu zakázal tato závaží odebrat, jediný případ, kdy to smí udělat, je, když chrání své blízké a přátele. (spoiler:) Jedinou výjimkou byla Chuuninská zkouška, kdy Lee bojoval s Gaarou. I při použití skoro všeho, co měl, tak prohrál, a pak se musel velmi dlouho léčit.
Lee prokázal přirozenou náchylnost k Suiken (opilá pěst). Když vypije jen jedinou kapku alkoholu, tak se stane strašným ničitelem. Jednou s ním Gai v hospodě slavil narozeniny a Lee si spletl svoji vodu se saké, které měl Gai. Lee po požití alkoholu totálně rozmlátil celou putyku.Gai musel zasáhnout spolu s dalším kámošem, aby ho zastavili. Když je ale Lee opilý, tak má jednu super výhodu, jeho pohyby jsou absolutně nepředvídatelné (něco jako dnešní souboje Drunken Fist).
Lee je také docela inteligentní. Má téměř učebnicovou znalost rodiny Hyuuga a je schopný porozumět strategiím lidí, které sleduje.Kishimoto Makashi řekl: "Leeho život spočívá v těžké práci. Lidé si dnes myslí, že tvrdá práce je na nic, ale není to tak. Takto jsem chtěl vyjádřit, že to je opravdu jinak."

Zajímavosti

Rock Lee se podobá Bruce Leemu a má také narozeniny ve stejný den, 27. listopadu. Rock Leeho sestřih vlasů je stejný jako má jeho mistr,Maito Gai , a také se mu stejně lesknou. Lee má ve zvyku nosit symbol Listové kolem svého pasu. Podle oficiálního databooku je Rock Leeho oblíbené jídlo středně kořeněná rýže a kari a kari udon. A stejně jako jeho mistr není jídlo, které by neměl rád. Jeho záliba je těžká práce, a proto se mu také říká "génius tvrdé práce". Lee stále mluví formální japonštinou, dokonce i se svými přáteli, je jednou z postav charakteristickým stylem řeči.
Rock Lee se narodil, jak už je uvedeno, 27. listopadu, na začátku seriálu mu je 13 let. Má černé oči i vlasy. Měří 162,1 cm a váží 47,5 kg.

Překlad jména

Rock Lee, ロック・リー, nemá význam, ale je odvozeno od jména Bruce Lee.

Techniky

Expert v taijutsu
Gouken (silná pěst)
Konoha Reppuu (vichřice z Listové)
Kage Buyou (stínový tanec)
Ura Renge (obrácený lotos)
Omote Renge (hlavní lotos),
Konoha Senpuu (Hurikán z Listové)
Suiken (opilá pěst)
Konoha Daisenpuu (obrovská bouře s Listové)
Konoha Shoufuu (zvedající se vítr z Listové)
Dainamikku-Entorii (dynamický nástup)

Rokusuke

5. ledna 2008 v 20:49 | sasuke
Rokusuke je jeden z lidí, kteří byli nuceni pracovat ve vesnici Katabame Kinzan, které se zmocnil klan Kurosuki pod vedením Kurosuki Raigy. Při pohřbu svého přítele dokázal Rokusuke a dva další vesničané utéct. Naruto je zachránil, když po vodě dopluli, až do Listové vesnice. Po návratu do Katabame Kinzan se pokusil zachránit svého přítele, ale byl chycen a nebýt Naruta a ostatních, tak by byl za živa pohřben taky. Naruto, Rock Lee, Neji a Tenten ho zachránili a zničili ninji, kteří terorizovali jeho vesnici.

Rouga Nadare

5. ledna 2008 v 20:48 | sasuke
Rouga Nadare je Jounin ze sněžné země, který pomohl zabít bývalého krále této země a spolu s dalšími ninji tuto zemi ovládl. Rouga je silný soupeř nejen kvůli svým ledovým technikám, ale především kvůli čakrovému brnění, které používá. S Kakashim bojoval už dřív, ale Kakashi musel utéct, aby zachránil princeznu, a proto se mu Nadare pořád během boje vysmívá.
Jeho ledová ninjitsu jsou velmi silná a jeho čakrové brnění nejen zesiluje chakru a jeho útoky, ale taky ho chrání proti ninjutsu a genjutsu. Ovšem proti ninjutsu nejvyššího stupně ho brnění sice ochrání, ale zároveň se zničí. Nadare je na tomto brnění v boji už závislý a díky tomu bylo oslabeno jeho taijutsu, protože ho přestal používat. Nadaru nakonec zabije Kakashi právě pomocí Taijutsu.

Ruiga

5. ledna 2008 v 20:46 | sasuke
Ruiga je velmi silný ninja, který používá vodní techniky. Jeho velkou předností je, že může používat vodní techniky i na místě bez vody tím, že ji vytáhne ze země, kde jsou spodní proudy. Tyto proudy vyhledává pomocí svých zbraní, které používá jako virgule. Často používá vodu na ochranu, ale jeho nejlepší zbraní je vytvoření velké masy vody, do které přivolá piraně nebo u silnějších nepřátel žraloka. Tuto masu pak pošle na nepřítele, kterého po uvěznění ryby sežerou.Narutova skupina však přišla na to, že bez virgulí nemůže najít vodu a Chouji ho sejmul Masovým tankem, ale nezabilho, jen vážně zranil. Když ho našel zraněného jeho bratr využil příležitost a zabil ho.

Sagi

5. ledna 2008 v 20:44 | sasuke
Sagi byl feudální pán ptačí země, který byl zavražděn Mousouem. Duch Sagiho se zjevil Narutovi a poprosil ho, aby nasměroval Toki správným směrem v jejím životě. Sagi se navíc zjevil Toki a dal ji hodinky, které nešly. Poprosil ji, aby dala vše do pořádku, ale ona to pochopila špatně, zatvrdila své srdce a plánovala pomstu, proto se Sagi zjevil i Narutovi a požádal ho o pomoc.

Sai

5. ledna 2008 v 20:43 | sasuke
(spoiler) Sai je nejnovějším členem Kakashiho teamuč.7. Do tohto týmu se dostal jako náhrada za Sasukeho a je v něm společně se Sakurou Haruno a Narutem Uzumaki. Předtím než se Sai přidal k tomuto týmu byl členem Rootu. Je to samostatné oddelení patřící k ANBU, které založil Danzo. K tomuto oddelení se Sai dostal jako sirotek a už odmalička byl trénovaný, aby neznal žádné emoce. Tady se Sai setkal s jedním starším členem Rootu, kterému se moc líbilo jak Sai dokáže malovat. Sai ho začal brát jako svého staršího bratra uvnitř této organizace, ale později vážně onemocněl a podlehl své chorobě, takže byl Sai opět sám. Protože se později přidal k týmu č. 7, vymyslel si Sai své púvodní jméno, zatímco jeho pravé jméno není známé.
Protože Sai nemá žádné emoce, měl v Kakashiho týmu jisté těžkosti. Stále se snažil usmívat se a smát, ale vůbec se mu to nedařilo, protože v tom byl velmi nemotorný. Když začal trávit více času s ostatními, postupně se mu dařilo navazovat kontakty, až se jednou poprvé opravdu usmál. Sai má také zlozvyk říkat lidem podle toho jak vypadají (ošklivý, tlustý apod.).
Sai je velmi talentovaný malíř a nakreslil už tisíce obrazů. Navzdory tomuto množství obrazů, které namaloval, Sai nikdy žádný nepojmenoval a to díky tomu, že nikdy neměl vlastní pocity, tak pro něj bylo těžké dát některému název. Své malířské schopnosti může využít i jako jutsu. Například když štetcem něco namaluje na jeho svitek, dokáže svá díla přivést k životu. Pomocí svého Napodobovacího Obrazu (超獣偽画 Chōjū Giga) dokáže vytvořit ptáky, které pak může využít na létání, nebo dokáže vytvořit různá stvoření, které zase využívá na útok. Když použije svúj Inkoustový Klon (墨分身 Sumi Bunshin), může prozkoumávat nepřátelské území, aniž by byl ohrožen.

Sakon a Ukon

5. ledna 2008 v 20:40 | sasuke

Sakon měl úžasnou sílu a rychlost (Orochimaru ho pokládal za nejlepšího ze Zvučné čtyřky). Všichni viděli, co mu to trci ze zad. Byl to jeho starší bratr Ukon. Sakon a Ukon mají své kekkei genkai. Ukon spí v Sakonově těle, ale mohou si to i vyměnit. Když ale spí Sakon v Ukonově těle, tak jsou slabší. Oba dva spolu mohou aktivovat druhý stupeň prokleté pečetě. Prokletá pečeť jim způsobí mnohem ryhlejší hojení ran a zvýší obranu. Orochimarova zmínka byla, že Sakon je lepší než Ukon. Zvučná čtyřka používala na zabití svých nepřátel silné techniky. (spoiler) Sakon s Ukonem bojovali proti Kibovi a Kibovi a téměř je porazili. Po chvíli, když Kiba a Akamaru utekli před Sakonem a Ukonem, se Kiba setkal s Kankurem . Kankurou pak Sakona a Ukona v klidu porazil.

Sandaime Kazekage

5. ledna 2008 v 20:36 | sasuke
Třetí Kazekage (三代目風影) byl považován za nejsilnějšího Kazekage v historii Písečné Vesnice (Vesnice ukryté v písku). Byl unesen neznámým nepřítelem, když z nějakého důvodu vypukla válka, která sužovala celou vesnici a trvala do té doby, než ho všichni přestali hledat a začali se domnívat, že je mrtvý. (spoiler) Někteří se domnívali, že ten, kdo zabil Kazekage, byl Sasori, který přemístil jeho ducha do jedné ze svých nejmocnejších loutek. Tuto loutku pak použil v boji proti Chio a Sakuře Haruno.
Třetí Kazekage měl speciální kekkei genkai, která mu dovolovala užívat svou chakru tak, že mohl ovládat magnetickou sílu. Tato schopnost byla založena na základě jutsu předešlého hostitele shukaku a dovolovala mu ovládat "železný prach" na tvorbu jeho Ocelového písku (砂鉄, Satetsu). Protože to byla dědičná vlastnost (kekkei genkai), Sasori byl schopen zachovat tuto vlastnost i když jeho ducha vložil do své loutky a do "železného prachu" přidal jed, aby tak zvýšil jeho smrtící účinky. Pak tento prach formoval do koulí a zesílal je jako Železný písečný déšť (砂鉄時雨, Satetsu Shigure).

Sarutobi (3.hokage)

5. ledna 2008 v 20:33 | sasuke
Sarutobi je Třetím Hokagem, a tedy vůdcem, v Listové vesnici. Ninja, který získá titul Hokage, je považován za nejsilnějšího ninju v celé vesnici. Sarutobi není většinou oslovován jménem, ale pouze titulem Sandaime Hokage - Třetí hokage. To z toho důvodu, že je třetím člověkem, který tento titul získal (celkem je zatím pět Hokagů). Jeho obličej je vyobrazen jako třeí v sousoší v Listové vesnici. Ze začátku příběhu byli Sarutobi a Umino Iruka jediní, kteří měli v oblibě Naruta. Říká se, že byl nejsilnější ze všech Hokagů, a proto ho také nazývali Profesor (プロフェッサー - Purofessaa) nebo také Bůh ninjů (忍の神 - Shinobi no Kami).
Sarutobi ovládal neuvěřitelný počet technik (jutsu), které se naučil v průběhu mnoha let, kdy vládl Listové. Říká se, že znal úplně všechna jutsu z Listové. Jeho síla ale s věkem klesala, a tak v boji s jeho bývalým studentem Orochimaru prohrál a zemřel. Stalo se tak při invazi do Listové vedenou právě Orochimarem. Sarutobi měl také výčitky svědomí, že svého studenta nezastavil, když k tomu měl možnost. K porážce Sarutobiho také přispělo to, že Orochimaru přivolal na svou stranu Prvního a Druhého Hokageho, což Sarutobi těžce nesl. Sarutobimu zbyla jediná možnost, a to obětovat svůj život, a tak zaklít Orochimarovy ruce, aby nemohl používat jutsu.

Zajímavosti

Opice jsou v Japonsku považovány za symbol moudrosti. Slovo Hokage je složeno ze dvou slov. Ze slova "Ho" 火, které znamená oheň, a slova "Kage" 影, které znamená stín. Mnoho Sarutobiho vlastností je čerpáno z klasiky čínské literatury, z díla "Cesta na západ". Kishimoto Masashi nejdříve chtěl udělat Třetího Hokageho jako psa, ale pak si uvědomil, že by to bylo příliš podivné. Sarutobiho oblíbené jídlo jsou sardinky a chaluhy. Nesnáší nakládanou zeleninu. Mezi jeho koníčky patří konverzace s mladými dívkami a jeho oblíbená hláška je "Absolutní pravda". Sarutobi má také podobnou úchylku jako Jiraiya. S oblibou šmíruje, ale je při tom mnohem diskrétnější než Jiraiya. Začátek hudby, když se objeví Sarutobi, připomíná písničku Bark at the Moon od Ozzy Osbourna.
Sarutobi se narodil 8. února a na začátku je mu 69 let. Má šedé oči a bílé vlasy (původně hnědé). Měří 163,1 cm a váží 50,6 kg. Vnukem Sarutobiho je Konohamaru.

Překlad jména

Jméno Sarutobi 猿飛 znamená "skákat jako opice" (Sarutobi umí přivolat pomocí Kuchiyose no Jutsu opici). Jeho jméno se inspirováno slavným ninjou z japonské literatury Sarutobi Sasukem. Není známo, jestli je Sarutobi jméno nebo příjmení. Spekuluje se o tom, že Sarutobi je příbuzný se Sarutobi Asumou, protože mají stejné jméno. Jenže u Asumy je Sarutobi příjmení a u Třetího Hokageho to je nejspíš jméno.

Techniky

Toumegane no Jutsu (technika teleskop)
Shiki Fuujin (pečeť démona smrti)
Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon)
Kuchiyose no Jutsu (přivolávací technika - opice Enma)
Doton: Doryuuheki (země, půdní stěna)
Katon: Karyuu Endan (oheň: střela draka ohně)
Shuriken Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon shurikenu)
Doton: Doryuu Taiga (země, řeka bláta)
Katon: Karyuudan (oheň, raketa draka ohně)
Doton: Doryuudan (země, střela draka země)
Kawara Shuriken (shuriken ze střešních tašek)

Sarutobi Asuma

5. ledna 2008 v 20:31 | sasuke
Sarutobi Asuma je jounin ze Skryté Listové vesnice. Velí týmu 10. ve kterém je Nara Shikamaru, Akimichi Chouji a Yamanaka Ino. O Asumovi se toho moc neví, pouze, že má rád polehávání a odpočívání a neustále kouří cigaretu. Ale také se dobře stará o své studenty, o které se často i strachuje. Říká, že se jeho tým skládá ze "žrouta", "uřvané pusy" a "flákače". Svůj tým proto také považuje za jeden z nejlínějších ze všech v celé historii Listové.
Zdá se, že Asuma chodí s Yuuhi Kurenai. Jednou toto Kakashi zmínil a Asuma hned raději změnil téma rozhovoru. Podle jména si každý myslí, že Asuma je příbuzný s Třetím Hokagem Sarutobim, ale Sarutobi v Asumově jméně je příjmení, zatímco u Třetího Hokageho to je křestní jméno. Je ale také možné, že to není pravda, protože mnoho ninjů z počátku Listové neměli více než jedno jméno, např. Orochimaru, Jiraiya, Tsunade, Nawaki, atd. Je třeba také zmínit, že v japonské kultuře se úcta k osobě vyjadřuje tak, že je oslovována příjmením. Šerpa, kterou má Asuma pod vestou znamená, že Asuma byl členem skupiny ninjů zvané dvanáct strážných ninjů, znak na jeho šerpě znamená oheň 火.
Asuma k boji používá speciální boxer s čepelí na konci. Pomocí Chakry dokáže tyto čepele prodloužit a zranit tak nepřítele, i když se ho čepel fyzicky ani nedotkne.
Sarutobi Asuma se narodil 18. října a na začátku příběhu mu je 27 let. Má hnědé oči a černé vlasy. Měří 190,8 cm a váží 81,6 kg. Je jouninem v Listové.

Techniky

Mistr v taijutsu
Hien (létající polykač)

Sasame

5. ledna 2008 v 20:29 | sasuke
Sasame
Sasame je mladá kunoichi (ženská ninja) z klanu Fuuma, která při hledání svého bratrance Arashiho pomohla Narutovi, Jiraiyovi a Sakuře najít sídlo Orochimara v zemi Rýžových polí.

Sasori

5. ledna 2008 v 20:26 | sasuke
Sasori, také známý jako Sasori z Červeného Písku (赤砂のサソリ - Akasuna no Sasori), byl ztracený ninja ze ze skryté písečne vesnice a také to byl velmi silný ninja loutkař. Písečnou vesnici opustil před 20 lety. Proč, to se neví. Po té se připojil k Akatsuki a jeho prvním partnerem byl Orochimaru . Po Orochimarově odchodu z Akatsuki se jeho partnerem stal Deidara. Deidara si Sasoriho velmi vážil. Sasori se prvně objevil v části nazvané Záchrana Gaary. Sasori pomáhal Deidarovi v jeho misi, při které měl unést Gaaru z Písečné vesnice. Během této mise bojoval Sasori s Kankurem, kterého Sasori témeř zabil a zničil mu všechny loutky (tyto loutky Sasori navrhl). Poté, co byl Gaara doručen do sídla Akatsuki, působil Sasori jako zadní voj pro zbytek Akatsuki. (dál pokračuje super-spoiler) Díky tomu bojoval se Sakurou a se svou babičkou Chiyo. Tato bitva byla jeho poslední, byl zabit dvěma loutkami, které sám navrhl. Jejich jména byla "Matka" a "Otec" (byli to jeho skutečná matka a otec přeměnění do loutek), které měla ve vlastnictví Chiyo poté, co Sasori opustil vesnici.
Nejen že byl Sasori mistr v ovládání loutek, také dokázal tvořit loutky z lidí (人傀儡 - hitokugutsu) a byl to také specialista na jedy. Často se pohyboval "oblečen" do své oblíbené loutky - Škorpiona. Sasori ovládal dvojité špiony Akatsuki přinejmenším ve dvou dalších organizacích. Nasadil Yuru jako špiona v koncilu Písečné vesnice a Yakushi Kabuta do Orochimarovi skupiny. Na oba seslal jutsu, řídící jejich pamět. Orochimarovi se podařilo uvolnit Sasoriho kontrolu nad Kabutovími vzpomínkami. V době, kdy Sasori zemřel, ještě nechytil svého ocasého démona a zatím není známo, který to přesně byl. Jeho pozici v Akatsuki převzal Tobi, který po něm zdědil i prsten se znakem 玉, který znamená "koule". Sasori ho nosil na levém palci.

Sazanami

5. ledna 2008 v 20:21 | sasuke
Sazanami je lovec odměn, který jde po Gosunkugim. Je už sice starý, ale dokázal porazit Naruta, Kibu a Hinatu. Sazanami je velmi dobrý v používání katany. I když je lovcem odměn, tak je sám hledaný pro vraždu. Sazanami byl velmi dobrý kovář, když doručoval meč, tak nachytal Gosunkugiho při zabití jedné rodiny. Vesnice pak vraždu na Sazanamiho svedla a od té doby Sazami hledá Gosunkugiho, aby očistil své jméno. Gosunkugiho na konec chytí, ale jiný lovec zajme jeho i s Gosunkugim. Lovec Gatsu však zjistí pravdu a očistí Sazanamiho jméno.

Shibuki

5. ledna 2008 v 20:20 | sasuke
Shibuki je mladý vůdce Vodopádové vesnice. Vůdcovství zdědil po svém otci, který položil život při ochraně vesnice. Shibuki bohužel byl hrozný zbabělec, který se bál i letícího ptáka. Jeho učitel Suisen byl nejlepší ninja ve vesnici, který se stal vyhoštěným ninjou, protože se snažil získat "Vodu hrdinů". Shibuki se po té, co mu Naruto dodal odvahu, napil Vody hrdinů, i když riskoval, že jeho tělo to neunese a zemře. Postavil se Suisenovi a dokázal porazit všechny zbylé ninji kromě Suisena, který znal jeho jutsu a probodl ho vodním mečem. Shibukiho zachránil Sasuke, který pak s Narutem Suisena zabili. Shibuki přežil sílu vody hrdinů a stal se odvážným vůdcem Vodopádové vesnice.

Shiranui Genma

5. ledna 2008 v 20:18 | sasuke

Shiranui Genma je speciální jounin z Konohy Stal se rozhodčím v druhém kole Chuuninské zkoušky poté, co jeho dobrý přítel Gekkey Hayateho zemřel rukou Bakiho z Písečné vesnice.
Je to velice zajimavá postava, i když se o něm ví velice málo. Nosí svou ochranou čelenku (která je spíš šátkem) vždy obráceně a pokáždé má v ústech senbonovou špejli. Senbony jsou dlouhé kovové šplejle, které se užívají k lékařským účelům (např. k akupunktuře). Většina ninjů je však používájí jako vrhací zbraňe, což je ovšem velice obtížné, protože smrtící účinky mouhou mít jen tehdy, když přesně zasáhnete nějaké kritické body na těle. Senbony byli oblíbenou zbraní Haku.
Genma působí vždy velice klidně a zkušeně. Je zřejmé, že to je velice schopný shinobi a pro svou vesnici by položil i život. Dokázal to tím, když poslal Sasukeho, aby pronásledoval Gaaru se slovy "Jestli jsi skutečný shinobi z Listové, snaž se být užitečný" a sám pak bojoval po boku ostatních listových jouninů proti ninjům ze zvučné a písečné . Byl jeden z těch, co našli třetího hokageho mrtvého, když se obětoval, aby zachránil vesnici. Když Sasuke odešel s Orochimarovými nejlepšími ninji známými jako "Pětka ze Zvučné", byl to právě Genma, kdo byl společně s ostatními jouniny (tj. Shizune, Raido a Iwashi vyslán, aby zkontrolovali západní část lesa. Genma nakonec ninji ze Zvučné našel a společně s Raidouem se s nimi utkal.Oba zkušení ninjové byli však poraženi a v těžkém zdravotním stavu je pak našla Shizune s Iwashim.Díky rychlému lékařskému jutsu Genma s Raidouem přežili a na nemocničním lůžku později řekli Tsunade,že ještě tak silné protivníky nikdy neviděli. Genma ještě dodal, že to byli velice zvláštní shinobi techniky, mnohem silnější než ty normální. Když se Genma zotavil stal se speciálním jouninem,dohlížející na Pátou, to jest na Tsunade. Od Utatane Koharu,členky rady starších v Listové, dostal rozkaz, aby dal vědět všem důležitým osobám v ohnivé zemi, že brzy bude jmenován pátý Hokage.

Zajimavosti

VĚK:29
NAROZEN: 17. Července
BARVA VLASŮ: Hnědá
VÁHA: 71 kg
VÝŠKA: 181 cm
KREVNÍ SKUPINA: A

Splněné mise

S - 2, A - 74, B - 454, C - 220, D - 165.

Shizune

5. ledna 2008 v 20:13 | sasuke
Shizune je nadaný lékařský ninja, učila se u samotné Tsunade. V současné době pomáhá jako asistent právě Tsunade. S Tsunade opustila Listovou vesnici po tom, co zemřel Dan, její strýc. Jako lékařský ninja v Listové například léčila Hyuugu Nejiho. Její neobvyklejší technikou je Chikatsu Saisei no Jutsu (léčebná a regenerační technika).
Shizune je velmi dobrou přítelkyní Tsunade, jeden ze málo lidí, kterým může Tsunade s naprostou jistotou věřit. Na rozdíl od Tsunade je rozumná, praktická a zodpovědná. Má smysl pro detaily. Proto je to právě ona, kdo se nejvíc stresuje z hazardu, který Tsunade miluje. Shizune se stále stará o prasátko jménem Tonton.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh!
Po tom, co se Tsunade stala Pátým Hokagem, Shizune automaticky získala práci jako její asistentka. I když někdy taky musí plnit mise, zvláště po invazi Písečné vesnice, když byl v Listové vesnici nedostatek ninjů.
Shizune se narodila 18. listopadu, je jí 28 let. Má černé vlasy a oči, měří 168 cm a váží 49,2 kg. Shizunina hodnost je Jounin.

Techniky

Shikomishindan (Připravená střela jehel)
Shōsen Jutsu (technika Mystické ruky)
Chikatsu Saisei no Jutsu (léčebná a regenerační technika)
Fukumikuchi Hari (Jehly ze skrytých úst)
Dokugiri (Jedovatá mlha)
Kage Bunshin no Jutsu (Stínové klonování)

Shodai Hokage

5. ledna 2008 v 20:12 | sasuke
První Hokage (Shodai Hokage) byl první vládce Konohy. Zároveň se svým bratrem,druhým hokagem, založil Skrytou Listovou vesnici. Vystavěli vesnici, kterou pak jejich nástupci rozšiřovali.
První Hokage také ovládal kekkei genkai zvanou Mokuton. Jde o techniku, kdy slučoval zemi a chakru, díky které pak vytvářel život. Zkráceně řečeno,mohl nechat vyrůst stromy na jakémkoliv místě, které pak dle své vůle mohl používat.
(spoiler) První a Druhý Hokage také byli přivoláni Orochimarem pomocí Kuchiyose: Edo Tensei (Přivolání: Obživení z nečistého světa). Díky této technice byl úplně vymazán jejich původní charakter a byli donuceni bojovat proti třetímu hokageiovi(sandaime hokage Sarutobi). Byl to těžký boj, nakonec však třetí hokage použil techniku Shiki Fuujin (Pečeť démona smrti), díky které z nich "vytáhl" jejich duše, které tak navždy trpěly.
Poslední slova Prvního a Druhého zněla takto "Omlouváme se, Sarutobi způsobili jsme vám problémy". Byla to poslední slova, která ve skutečnosti vlastně pronesly pravé charaktery Hokagů.

Sumaru

5. ledna 2008 v 20:08 | sasuke
Sumaru pochází z Hvězdné vesnice. Sumaru je syn poslední osoby, která plně ovládla sílu hvězdy a ze všech začátečníků sílu hvězdy ovládl nejlíp. Sumaru se chce stát Hoshikagem (Hoshikage = Hvězdný stín, i když to není uznávaný titul). Chce se stát silnějším, aby jeho vesnice patřila mezi pět velkých vesnic. Sumarova matka ukradla hvězdu a on tím pochopil, že síla se musí získat tréninkem a ne ničením vlasního těla a obětování spousty dětí. Sumarova matka zemře a on dokáže přesvědčit vesničany, že síla nestojí za životy dětí.

Moje výhry

5. ledna 2008 v 20:00 | sasuke
Moje výhry z Bleskovky........jsou supeeeeeer.........
Tu jsem taky napísanej jako první......

TAK A TU JE MOJE PÍCHA TOHOTO BLOGU DIPLOMEK ZA PRVÉ MÍSTO V SONB......

PRVNÍ JE MOJE VIZITKA....
Už aby jsem zase něco vyhrál je toho tu málo : D
Jo tu mám dalšíííííííííííí....


Tady jsou Diplomy od Darassssssy jsou supaaaaa..

A tadyto mam od Shizune za to že jsem pro ní hlasl v SONB ještě ted s toho nemužu XD

A tad jsou další Diplomkyyyyyyyyyy.....superrrrrrr

Zatim vseeeeeeeeeeeee........